Hypotéky

Našim hlavným cieľom je hľadanie tých najlepších a najvýhodnejších riešení pre našich klientov. Chcete vedieť približné informácie, v akej výške vám schvália hypotéku a v ktorej finančnej inštitúcii sú aktuálne najvýhodnejšie podmienky?

Naklikajte si svoje parametre k vašej hypotéke:

Ako skombinovať hypotéku a dofinancovanie pri kúpe nehnuteľnosti

Naša práca začína zvolením ideálnej stratégie klientovi. Ešte pred podaním žiadosti o hypotekárny úver preverujeme možnosti, kde môže klient dostať ideálny úrok a za akých podmienok. Výška úroku totiž nie je hlavný parameter. Inštitúcií je viacej a každá má iné nároky na schvaľovanie. Sú situácie, kedy v jednej banke bude hypotéka schválená a v druhej by neprešla. A presne to je naša práca. Nikto nechce zažiť odmietnutie a zvlášť, ak by mohol prísť o rezervačný poplatok alebo o možnosť kúpy vysnívaného bývania. A presne to je naša práca. Vopred nastaviť stratégiu, aby bolo všetko v prospech klienta. Ku hypotéke tiež nakombinujeme ideálne spôsoby dofinancovania pri kúpe nehnuteľnosti.

Naša práca však podpisom týchto zmlúv nekončí. Môžete sa spoľahnúť, že akonáhle príde situácia  k ušetreniu a refinancovaniu, ozveme sa vám a ponúkneme alternatívu. Naše motto znie:

„Bohatstvo je to čo ušetríte, nie to čo miniete“

A v tom sa na nás môžete spoľahnúť! Nejde nám o jeden podpis zmluvy. Na našich klientoch nám záleží. Našu prácu vnímame ako poslanie. Teší nás, keď môžeme ľuďom ušetriť peniaze, ale aj čas. Pretože vyznať sa v množstve ponúk nie je ľahké. A presne toto máme v Atlantis business community pod palcom. Spolupracujeme so všetkými silnými hráčmi na trhu, takže máme vždy prehľad o najvýhodnejších podmienkach.

Náš tím hypotekárnych špecialistov ATLANTIS

ING. VLADIMÍR REHÁK

V oblasti financií robím obyčajné veci pre obyčajných ľudí tak, aby moji klienti získali vždy väčší úžitok a pridanú hodnotu, nielen finančný produkt.

 

ING. MICHAL KUBÁN

Ak vieme ako, sny si môžeme plniť celý život. Získajte finančnú stabilitu, viem ako na to. Vždy pozerám na potreby mojich klientov. Ponúkam profesionálny prístup a priateľskú atmosféru.

Lucia Bečvářová

Vždy hájim potreby klienta a ponúknem mu len tu najvýhodnejšiu ponuku. Pre banky som už robila, teraz robím pre ľudí.

 

TOMÁŠ
KOLLÁR

Každý z nás si pri rozhodovaní vyberá najlepšie riešenie, ktoré pozná. Mojou úlohou je informovať klienta o výhodných riešeniach, ktoré v tom čase nepozná. Baví ma pomáhať ľuďom.

Martin
Oravec

Pomáham klientom s financovaní bývania a s optimalizáciu výdavkov na potrebné poistenia. Všetko nastavím tak, aby boli výhodné, ale hlavne účelne pre klienta.