Ing. Michal Kubán

Vo svete financií sa pohybujem viac ako 15 rokov. Už počas štúdia na Ekonomickej Univerzite v Bratislave som pracoval v obore finančníctva.

Vždy pozerám na potreby mojich klientov.  Najväčšiu radosť mi prináša práca s ľuďmi. To, ako im môžem pomôcť pri plnení snov, ako im ušetriť mesačné náklady a v neposlednom rade poradiť, kde a ako ďalej investovať a zhodnotiť svoj majetok.

Hypotéky, úvery a ich refinancovanie je základ mojej práce a zväčša prvý kontakt s klientom, ktorý hľadá riešenia a pomoc. Každý si zaslúži mať prístup k transparentným a férovým službám.  Môžete sa spoľahnúť, že vám zodpovedne nájdem ideálne a bezpečné riešenie. Šetriť je základ, ale úspech prichádza až v momente, keď viete dosiahnuť pasívny príjem a zábezpeku do budúcna.

„Ak vieme ako, sny si môžeme plniť celý život. Získajte finančnú stabilitu, viem ako na to!“

Michal

Mojim krédom je nielen priniesť najvýhodnejšie riešenie pre mojich klientov, ale aj sprostredkovať možnosť vzdelávať sa vo finančnej oblasti. Získajú tak zručnosti ako sa chrániť pred rizikami a zároveň budovať svoj majetok efektívnym a bezpečným spôsobom.
MICHAL KUBÁN
Finančný odborník

Napíšte mi

Napíšte mi