O nás

Našim hlavným cieľom je hľadanie tých najlepších a najvýhodnejších riešení pre našich klientov. Sme komunita profesionálov z oblastí financií, realít, právnych a poradenských služieb. Spokojní klienti sú našim jediným úspechom a ukážkou najlepších výsledkov.

U nás v Atlantis business community sme každý špecialista na niečo iné. Vieme tak zabezpečiť kompletný servis v oblasti financií, poradenstva, ale aj poistenia.

VY ZA NAŠE SLUŽBY VOPRED NEPLATÍTE

Nás zaplatí až inštitúcia, u ktorej vám vybavíme tie najlepšie podmienky pre vás. Našou úlohou je vybaviť všetko za vás. Nám nezáleží, u ktorej banky podpíšete hypotéku alebo úver. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám naozaj vyberieme v danom momente presne tú inštitúciu, u ktorej budete mať tie najlepšie podmienky. Či už pôjde o financie alebo poistenie.

Vieme ako vám ušetriť financie aj zhodnotiť majetok.

Tím ATLANTIS business community

Prečo využiť služby sprostredkovateľov a finančných poradcov ešte predtým, než využijete služby konkrétnej finančnej inštitúcie?

Užívajte si komfort a starostlivosť v oblasti, ktorá vám pomôže šetriť peniaze, či dokonca pasívne zarábať. Nemusíte mať vedomosti zo všetkých oblastí financií. Stačí mať za sebou tím ľudí, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Pomôžeme vám zorientovať sa v množstve ponúk na trhu.

Výkonný riaditelia si platia šikovné asistentky, aby im pripomínali, kedy a čo spraviť. Vďaka tejto pomoci vedia podať vysoký výkon a dosiahnuť úspech. A toto robíme my v oblasti financií. Pripomenieme vám každú možnosť, kedy môžete ušetriť. Budeme za vás riešiť presne tie úkony, na ktoré nemáte čas. Poradíme vám ako si zabezpečiť vysnívané bývanie, skontrolujeme všetky zmluvy a poistky. Pomôžeme vám zostaviť plán na získanie dostatku financií v zálohe pre prípad núdze, aj šetrenie na pohodovú starobu. U nás si môžete vopred preveriť, všetko, čo plánujete.

 

Naše služby: Hypotekárne úvery, refinancovanie, poistky, investovanie a zhodnotenie financií, šetrenie na dôchodok, investovanie do zlata a podobne.

Bezplatný audit

Nechajte si u nás spraviť bezplatný audit na vaše zmluvy a poistky. Získate tak kompletný prehľad, či je možné refinancovať a ušetriť. Pri refinancovaní úverov viete ušetriť aj stovky eur mesačne. Tiež vám vieme skontrolovať poistky majetku, auta a podobne. Je dosť možné, že sú aktuálne na trhu iné a oveľa výhodnejšie. Následne vieme všetko vybaviť za vás, s nami len vybavíte podpis nových, pre vás výhodnejších zmlúv. 

Za kontrolu nič neplatíte. Získajte istotu ako ideálne chrániť svoje financie, majetok, ale aj zdravie, za čo najvýhodnejších podmienok pre vás.

Ing. VLADIMÍR REHÁK

V oblasti financií robím obyčajné veci pre obyčajných ľudí tak, aby moji klienti získali vždy väčší úžitok a pridanú hodnotu, nielen finančný produkt.

 

Ing. MICHAL KUBÁN

Ak vieme ako, sny si môžeme plniť celý život. Získajte finančnú stabilitu, viem ako na to. Vždy pozerám na potreby mojich klientov. Ponúkam profesionálny prístup a priateľskú atmosféru.

Lucia Bečvářová

Vždy hájim potreby klienta a ponúknem mu len tu najvýhodnejšiu ponuku. Pre banky som už robila, teraz robím pre ľudí.

 

TOMÁŠ
KOLLÁR

Každý z nás si pri rozhodovaní vyberá najlepšie riešenie, ktoré pozná. Mojou úlohou je informovať klienta o výhodných riešeniach, ktoré v tom čase nepozná. Baví ma pomáhať ľuďom.

Martin Oravec

Pomáham klientom s financovaní bývania a s optimalizáciu výdavkov na potrebné poistenia. Všetko nastavím tak, aby boli výhodné, ale hlavne účelne pre klienta.