Poistenie

Využite naše služby nestranných profesionálnych sprostredkovateľov. Vo svete poistenia sme doma. Vyznať sa v množstve ponúk nie je vôbec jednoduché. Poistné zmluvy sú obsiahle a s množstvom podmienok. Pri uzatváraní poistky sa preto hodí poradca, ktorý vám podrobne vysvetlí možnosti a porovná ponuky všetkých poisťovní na trhu.

Získajte osobného poisťovacieho agenta, ktorý vás vždy upozorní na prípadne zmeny, ale aj na možnú úsporu na poistnom. U nás to podpisom poistky nekončí. Získajte poradcu a sprievodcu, ktorý bude k dispozícii aj pre prípad riešenia poistného plnenia. Sme tu pre vás po celý čas platnosti vášho poistenia.

Nájdeme vám najvýhodnejšie poistenia v týchto oblastiach

  • PZP
  • Havarijné poistenie
  • Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti
  • Cestovné poistenie
  • Životné poistenie

Bezplatný audit poistných zmlúv

Využite kompletné poradenstvo a nechajte si spraviť audit starých poistiek. Získajte istotu zabezpečenia v oblasti zdravia, majetku a príjmu. Poistné podmienky sa každý rok menia a je dosť možné, že vašu starú poistku je možné aktualizovať. Takáto obnova starej poistky môže prispieť k rozšíreniu poistného krytia, častokrát bez navýšenia alebo dokonca s možnosťou ušetriť na platbe.

Poistenie je potrebné a nemusí byť ani nákladné. Stačí mať prehľad v aktuálnych podmienkach spomedzi všetkých poisťovní. Naše služby v oblasti poistenia sú v detailnom porovnaní cien poistenia a následný výber ich ideálnej kombinácii podľa potrieb klienta.

Ako sa vyvarovať chybám pri PZP

Uzatvorenie PZP vyzerá najjednoduchšie. Pri PZP však viete využiť množstvo pripoistení, ktoré nie sú nákladné. Vychádza to len pár eur navyše, ktoré vám môžu ušetriť stovky eur za opravu auta napríklad pri strete so zverou a podobne.

ING. VLADIMÍR REHÁK

V oblasti financií robím obyčajné veci pre obyčajných ľudí tak, aby moji klienti získali vždy väčší úžitok a pridanú hodnotu, nielen finančný produkt.

 

ING. MICHAL KUBÁN

Ak vieme ako, sny si môžeme plniť celý život. Získajte finančnú stabilitu, viem ako na to. Vždy pozerám na potreby mojich klientov. Ponúkam profesionálny prístup a priateľskú atmosféru.

bc. Lucia Bečvářová

Vždy hájim potreby klienta a ponúknem mu len tu najvýhodnejšiu ponuku. Pre banky som už robila, teraz robím pre ľudí.

 

TOMÁŠ
KOLLÁR

Každý z nás si pri rozhodovaní vyberá najlepšie riešenie, ktoré pozná. Mojou úlohou je informovať klienta o výhodných riešeniach, ktoré v tom čase nepozná. Baví ma pomáhať ľuďom.

Martin
Oravec

Pomáham klientom s financovaní bývania a s optimalizáciu výdavkov na potrebné poistenia. Všetko nastavím tak, aby boli výhodné, ale hlavne účelne pre klienta.