REFINANCOVANIE HYPOTÉKY

Získajte úrok 0,4% na aktuálnu hypotéku a bez dokladovania príjmu. 

Kalkulačka výhodnejšej hypotéky

Vypočítajte si, koľko ušetríte refinancovaním hypotéky

Vaša aktuálna hypotéka

Valid last name is required.
Valid last name is required.

Máte ďaľšie úvery?

Refinancujte ich lacnejšou hypotékou. Dosiahnete tak mesačnú úsporu na splátke vo výške až 100€

Valid last name is required.
Valid last name is required.
Valid last name is required.
Valid last name is required.

Refinancovaním ušetríte

 • Celková úspora

  Pri refinancovaní s Atlantis

  0

 • Celková hodnota úverov
  Vaša aktuálna splátka: 0
  0
 • Hypotekárny úver
  Vaša aktuálna splátka: 0
  0
 • Spotrebný úver
  Vaša aktuálna splátka: 0
  0
 • Stavebné sporenie
  Vaša aktuálna splátka: 0
  0
 • Nová splátka
  S úrokom 0,4%
  0

Ako vybaviť refinancovanie hypotéky?

S refinancovaním vašej hypotéky vám pomôžeme. Spolupracujeme so všetkými silnými hráčmi na trhu, takže máme vždy prehľad o najvýhodnejších podmienkach. Budeme komunikovať s bankou, znalcom aj vyriešime poistenie nehnuteľnosti. Dopredu dohodneme všetky podmienky. Sme tím finančných sprostredkovateľov a hľadať ideálne riešenia pre našich klientov je našou prácou. Za naše služby vopred neplatíte. Nás zaplatí až inštitúcia, u ktorej vám vybavíme výhodnejšie podmienky. Nerobíme pre banky, ale pre vás. Môžete sa spoľahnúť, že vám vždy nájdeme riešenie. Spoluprácou s nami nemáte čo stratiť. Vy sa rozhodnete až v momente, keď vám vybavíme lepšie podmienky u inej banky.

Čo všetko môžem refinancovať?

Pri refinancovaní hypotéky môžete využiť možnosť pripojiť k refinancovaniu aj ďalšie vaše úvery, stavebné sporenie, leasing na auto alebo akúkoľvek inú pôžičku.

Čo potrebujem, keď chcem refinancovať hypotéku?

Pre vybavenie budete potrebovať pôvodnú hypotekárnu zmluvu, znalecký posudok na hypotéku a poistenie predmetnej nehnuteľnosti. Vo väčšine prípadov nie je potrebný nový znalecký posudok. So všetkým vám pomôžeme.

Ako viem, že mi ponúknete najvýhodnejšiu ponuku?

Sme tím finančných poradcov a sprostredkovateľov. Nás zaplatí až inštitúcia, ku ktorej privedieme nového klienta, teda vás. Nám nezáleží, ku ktorej banke pôjdete. Môžete sa spoľahnúť, že vám nájdeme najvýhodnejšie podmienky a riešenie v danom čase. Každá inštitúcia má iné podmienky. Spolupracujeme so všetkými veľkými bankami na Slovensku.

Náš tím špecialistov na refinancovanie hypotekárnych úverov

ING. VLADIMÍR REHÁK

V oblasti financií robím obyčajné veci pre obyčajných ľudí tak, aby moji klienti získali vždy väčší úžitok a pridanú hodnotu, nielen finančný produkt.

 

ING. MICHAL KUBÁN

Ak vieme ako, sny si môžeme plniť celý život. Získajte finančnú stabilitu, viem ako na to. Vždy pozerám na potreby mojich klientov. Ponúkam profesionálny prístup a priateľskú atmosféru.

bc. Lucia Bečvářová

Vždy hájim potreby klienta a ponúknem mu len tu najvýhodnejšiu ponuku. Pre banky som už robila, teraz robím pre ľudí.

 

TOMÁŠ
KOLLÁR

Každý z nás si pri rozhodovaní vyberá najlepšie riešenie, ktoré pozná. Mojou úlohou je informovať klienta o výhodných riešeniach, ktoré v tom čase nepozná. Baví ma pomáhať ľuďom.

Martin
Oravec

Pomáham klientom s financovaní bývania a s optimalizáciu výdavkov na potrebné poistenia. Všetko nastavím tak, aby boli výhodné, ale hlavne účelne pre klienta.